Карнизи

Як рама для картини, так і карнизи для гардин є невід'ємною та обов'язковою частиною інтер'єру Вашої кімнати.

Карнизи добирають в залежності від стилю кімнати, від фінансових можливостей, а ще від моделі гардин, бо не всі моделі можна пристосувати до всіх карнизів. Всі це обов'язково ми обговорюємо при замовленні карнизів та гардин.

Ми пропонуємо для Вас безліч варіантів карнизів, серед них завжди зможемо підібрати Вам найбільш привабливий варіант.

Існують карнизи: алюмінієві (діаметром 16мм, 19мм, 25мм), дерев'яні (28мм), карнизи настельні, гнуті профілі (в еркер, арку, для будь-яких кутів), римські, японські карнизи, а також карнизи з електричним чи механічним приводом.

Вибір зовнішнього вигляду карнизу – це важливий етап, бо з нього починаються гардини. Дизайнер допоможе Вам визначитися з тим, який саме потрібний карниз для Вашого приміщення. Якщо Ви визначаєтесь самі, тоді ми рекомендуємо наступні поради:

  • коли Ваша кімната не дуже велика і стеля не дуже висока, використовують звичайні настельні карнизи. Вони можуть бути закруглені на закінченнях, чи ні. Карнизи монтують безпосередньо на стелю, але якщо це неможливо (натяжна чи дзеркальна стеля), тоді карниз монтують одразу під стелю, ставлячи карниз на спеціальні виносні кронштейни для стіни. Такі настельні карнизи дозволяють зробити моделі гардин так, що оптично збільшується висота кімнати.
  • якщо висота стелі більша, ніж 2,70-2,80м, дуже гармонічно, красиво та доречно виглядають алюмінієві чи дерев'яні карнизи, з правильно до Вашого інтер'єру підібраними закінченнями для карнизів. Такі карнизи монтують на стіну або стелю, спеціальні кронштейни тримають трубу в декількох місцях. Ці карнизи можуть бути різних кольорів, колір Вашого карнизу підбирається в залежності від того, який метал чи дерево вже домінує у Вашій кімнаті.
  • якщо у Вас не пряме вікно, а у формі арки, чи якщо у Вас еркерне вікно, чи у Вас є декілька кутів, ми радимо ставити спеціальні гнуті карнизи, які м'яко будуть повторювати форму вікна. Ці карнизи також зазвичай монтуються на стелю, але іноді доводиться монтувати і на стінові кронштейни. З такими карнизами дуже легко пересувати гардини. Такі карнизи тонкі та легкі, але вони тільки білого кольору.
  • також є карнизи, які пересуваються під управлінням (розсування гардин на пульті), карнизи, які можна розсувати на ціпку. Карнизи на пульті замовляють ще на етапі ремонту Вашої кімнати, коли закладається електрична проводка.

І, насамкінець, якщо у Вас немає можливості монтувати карнизи, наші монтажники карнизів завжди готові до роботи. Ласкаво просимо!

eXTReMe Tracker