Ролети

Ми пропонуємо Вам рулонні штори – ролети. Ролети – на сьогоднішній день, досить широко розповсюджений елемент оформлення вікон, вони є ідеальним доповненням інтер'єру. Вони гарно виглядають самі по собі, а також ідеально виглядають разом з гардинами та шторами. В нашому асортименті є безліч варіантів кольорів, фактур та цінових пропозицій, для Вас найкращий варіант тут знайдеться завжди, ми зможемо підкреслити будь-який стиль та індивідуальність приміщення.

Ролети – це, в першу чергу, практичний захист приміщення від сонця, будь –якого освітлення ззовні або від сторонніх поглядів. Тканини вже розраховані на витримку від найспекотнішого сонця, тому вони не вигорають і не деформуються, зберігають свою форму. До того ж, вони можуть бути різної щільності, від дуже тонкої та полу прозорої, до повної затемненності.

Ролети – це, по-друге, дуже просте використання та експлуатація. Прати та прасувати їх не треба, спеціального догляду вони не потребують, окрім того, що інколи протирати сухою ганчіркою.

Окрім того, ролети мають не тільки безліч варіантів тканин, вони ще відрізняються різними системами. Яка саме Вам потрібна, індивідуально визначить дизайнер, який повністю володіє всіма нюансами між різними системами. Системи можуть бути від досить тоненьких та акуратних, до досить великих та міцних, призначених для великих площин та навантажень за масою, вони можуть бути відкриті чи закриті, за кольорами від білого до різних відтінків дерева чи металу, прлеглі до вікна, чи ні.

В квартирах чи будинках рулонні штори використовують дуже часто, і в кожному випадку – це неповторний ансамбль розмірів, кольорів, систем. При замірах найкращим варіантом буде приїзд дизайнера зі зразками тканин, а також з досвідом, які та куди у Вас мають бути рулонні штори, тоді прорахунок у розмірах чи відтінках неможливий.

Завжди раді будемо допомогти Вам у воборі!

eXTReMe Tracker