Жалюзі

Жалюзі – це, в першу чергу, захист від сонця та сторонніх поглядів. Ми пропонуємо Вам горизонтальні та вертикальні жалюзі. В сучасному інтер’єрі жалюзі використовують доволі часто і в житлових приміщеннях, і в офісних. Горизонтальні жалюзі можуть бути металеві (стандартні чи тонкіші) або дерев’яні (чи бамбукові). Вертикальні жалюзі представлені також стандартними (127 мм) та більш вузькими (89 мм). В нас є великий вибір кольорів будь-яких жалюзі, під будь-який інтер’єр.

Наши дизайнери пропонують Вам прислухатися до таких порад:

  • Якщо Вам треба захист від сонця на невеликих площинах (вікно, рама), частіше використовують горизонтальні жалюзі, особливо, якщо це – житлове приміщення. Чим менше за площиною та висотою кімната, тим більше Вам радимо більш тонкі ламелі. Тоді жалюзі виглядають більш охайно та доречно.
  • Якщо Ваша кімната є досить великою, або приміщення є дійсно великим, Вам треба використовувати стандартні (не тонкі) горизонтальні жалюзі. Набагато рідше у великих житлових приміщеннях використовують вертикальні жалюзі.
  • Якщо Вам треба прикрити одразу декілька вікон, або площина Вашого вікна велика, Або з вікном треба закривати ще простінки, тоді використовують вертикальні жалюзі. Цей варіант зазвичай використовують в офісних приміщеннях.

В будь-якому випадку ми Вам допоможемо зорієнтуватись, що саме підходить для Вашого приміщення.

eXTReMe Tracker